** همه گیری کرونا ویروس خطرناکتر از همیشه ، شستشوی مکرر و صحیح  دستها را از یاد نبریم.**  

12:02:37 AM 1401 / 05 / 27
 
اخبار بیمارستان سیدالشهداء شبکه آران و بیدگل

آغاز واکسیناسیون بر علیه ویروس کووید 19 در بیمارستان سیدالشهداء آران و بیدگل

همزمان با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، آغاز واکسیناسیون بر علیه بیماری کووید 19 در بیمارستان سیدالشهداء آران و بیدگل با حضور سرپرست محترم بیمارستان سیدالشهداء جناب اقای دکتر علی یوسفیان با موفقیت انجام شد.
 
جناب آقای دکتر علی یوسفیان بعنوان سرپرست محترم بیمارستان سیدالشهداء آران و بیدگل فرمودند : نخستین مرحله تزریق واکسن کرونا در شهرستان آران و بیدگل جهت کادر بهداشت و درمان بیمارستان سیدالشهداء که در خط مقدم درمان بیماران کووید19 ، از جمله پرستاران و پزشکان بخش مراقبت های ویژه و بخش بستری کووید 19 در این بیمارستان جزء اولین دریافت کنندگان واکسن بودند.
 
 
اقای دکتر یوسفیان در ادامه خاطر نشان نمود : 
در مراحل بعد نیز سایر کادر بهداشت و درمان که به صورت مستقیم با بیماران کرونایی در ارتباط هستند و همچنین اقشار آسیب‌پذیر علیه بیماری کووید ۱۹ واکسینه خواهند شد.
 
وی ادامه داد: وضعیت شهرستان آران وبیدگل از نظر شیوع کرونا در حال حاضر زرد است و نیازمند رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مردم هستیم.
واکسن روسی "اسپوتنیک وی" در مرحله نخست عرضه آن در آران وبیدگل، به ۵ نفر (پزشک متخصص و پرستاران شاغل در بخش مراقبتهای ویژه) به عنوان خط مقدم نبرد کادر درمانی این شهرستان با ویروس کرونا، تزریق شد. 
 
و هم چنین افزود:  به رغم ورود واکسن کرونا و تزریق آن، رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی همچون استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی ضروری می باشد.
 
 
 
 
 

ساعت : 22:3 -  روز  : یکشنبه  - 26 /  11 / 1399 /  شماره خبر : 31 / تعداد نمايش :1028

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: