امام حسن مجتبی علیه السلام فرمود: همانا در این قرآن چراغ های هدایت به سوی نور و سعادت موجود است و این قرآن شفای دل ها و سینه ها است.«بحارالأنوار، ج 75، ص 111»

5:33:18 PM 1398 / 05 / 28
 
اخبار بیمارستان سیدالشهداء شبکه آران و بیدگل

روز عصای سفید

به مناسبت 23 مهر ماه روز عصای سفید

از همکاران روشندل شبکه بهداشت و درمان تقدیر شد.


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، به مناسبت 23 مهرماه روز جهانی عصای سفید از همکاران روشندل شاغل در شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان سید الشهدا(ع) تجلیل شد.


بنابر این گزارش سرپرست شبکه بهداشت و درمان به همراه مدیران حوزه ستادی، سرپرست بیمارستان سید الشهدا و مدیران و پرسنل بیمارستان در مراسمی صبح امروز در بیمارستان سید الشهدا(ع) و شبکه بهداشت و درمان از خدمات این عزیزان روشندل تجلیل نمودند.


روز بیست و سوم مهر، روز عصای سفید است؛ روزی که روشن دلان جهانْ طراوت، پویایی و نشاط را به جویبار زندگی فرا می خوانند. در این روز روشن ضمیران فریاد می دارند: ما هم تپیدن قلب زندگی و زدن نیض طبیعت را احساس می کنیم. ما حتّی می توانیم با همین چشمان به ظاهر بسته خویش، در زلال شعور و صفای فطرت خدایی مان، جلال و جمال حضرت حق را بنگریم. می توانیم با چشم لامسه خود با همه کس و همه چیز سخن بگوییم و حتی با تأمل در گردش حکیمانه چرخ روزگار، به مهمانی همه نشانه های خلقت برویم. عصای سفید چونان پرچمی است که به نشان استقلال در دست روشن دلان به حرکت درمی آید و آینه ای است که قدرت و نعمت خدایی را به تماشای تأمل و تفکر دیگران می گذارد.

این روز بر تمامی روشن دلان عزیز ایران اسلامی مبارک باد.

                                                                        روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

     روز عصای سفید          روز عصای سفید

     روز عصای سفید          روز عصای سفید

ساعت : 13:0 -  روز  : دو شنبه  - 23 /  7 / 1397 /  شماره خبر : 31 / تعداد نمايش :296

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر