امام حسن مجتبی علیه السلام فرمود: همانا در این قرآن چراغ های هدایت به سوی نور و سعادت موجود است و این قرآن شفای دل ها و سینه ها است.«بحارالأنوار، ج 75، ص 111»

2:06:44 PM 1397 / 03 / 03
 
اخبار بیمارستان سیدالشهداء شبکه آران و بیدگل

کلاس آموزشی مواجهه شغلی با هپاتیت B و HIV در بیمارستان سید الشهدا برگزار گردید.

کلاس آموزشی مواجهه شغلی با هپاتیت B و HIV در بیمارستان سید الشهدا

نشست آموزشی چگونگی مدیریت مواجهه شغلی با ویروس اچ آی وی و هپاتیت B در جمع پرسنل بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، دکتر غفاری کارشناس مسئول مبارزه با بیماری های واگیر مرکز بهداشت با اشاره به اهمیت آشنایی با دستورالعمل های ضروری در زمان مواجهه شغلی تأکید کرد: کارکنان بهداشتی باید از وضعیت سلامت خود آگاهی کامل داشته و نسبت به اندازه گیری تیتر آنتی بادی هپاتیت و انجام واکسیناسیون دقت کافی داشته باشند.

بنا بر این گزارش خانم دکتر خاموشی متخصص عفونی ضمن بیان اینکه پرسنل حرفه پزشکی بطور روزمره از طرق مختلف در معرض ابتلا به عفونت های ویروسی از جمله هپاتیت B و HIV قرار می گیرند، افزود : اجتناب از تماس شغلی با خون، اولین راه جلوگیری از انتقال ویروس های ایدز و هپاتیت B در پرسنل درمانی می باشد و واکسیناسیون هپاتیت جزء مهمی از برنامه پیشگیری از عفونت هپاتیت B می باشد.

وی در ادامه در مورد راههای انتقال و پیشگیری از ابتلا به این بیماریها پس از تماس (POST EXPOTURE PROPHYLAXY ) به پرسنل بیمارستان توضیحاتی ارائه داد.


                                                                                     روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

ساعت : 12:19 -  روز  : پنج شنبه  - 30 /  10 / 1395 /  شماره خبر : 31 / تعداد نمايش :576

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر