** همه گیری کرونا ویروس خطرناکتر از همیشه ، شستشوی مکرر و صحیح  دستها را از یاد نبریم.**  

4:43:30 AM 1402 / 03 / 17
 
اخبار بیمارستان سیدالشهداء شبکه آران و بیدگل

تقدیر از پرسنل آزمایشگاه همزمان با گرامیداشت روز علوم آزمایشگاهی

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سیدالشهداء آران و بیدگل، در سالروز میلاد حکیم اسماعیل جرجانی و به مناسبت بزرگداشت روز آزمایشگاه ، ریاست محترم بیمارستان سیدالشهداء و به همراه ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل از پرسنل آزمایشگاه بیمارستان تقدیر نمودند.

در این مراسم که با حضور مدیران، مسئولین و پرسنل آزمایشگاه برگزار شد، ضمن تبریک این روز از زحمات و تلاشهای آنان با اهداء لوح سپاس و شاخه گل تقدیر شد. همچنین ریاست بیمارستان نیز در پیامی این روز را به عزیزان شاغل در آزمایشگاه تبریک و تهنیت گفتند. متن پیام به شرح زیر می باشد:

به نام خداوند نیکی ومهر

همکاران محترم واحد آزمایشگاه

روز آزمایشگاه، روز سپاس از جان ‌ها و اندیشه‌ های والایی است که در پویایی نظام سلامت خالصانه از خود گذشته ‌اند و بدون هیچ چشم ‌داشتی در خدمت دردمندان بوده ‌ و با تلاش های علمی و تحقیقاتی خود در امر تشخیص و درمان بیماران  یاری رسانی می کنند.

اینک در روز ۳۰ فروردین که بیاد دانشمند فرزانه اسماعیل جرجانی روزجامعه آزمایشگاهیان ایران (روز آزمایشگاه)نامگذاری شده است ،اندیشه والایتان و حضور سبزتان ، قرین پویایی و دستان شفا بخشتان سرشار از عطر عاطفه و جان پرطراوتتان سر ریز از عشق و امیدباشد.

اینجانب این روز بزرگ را به همه فعالان بخش های مختلف این حوزه  بویژه همکاران بیمارستان سیدالشهداء آران و بیدگل که ایثارگرانه در راه سلامت جامعه قدم برمی دارند تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان توفیق روز افزودن این قشر خدوم را در جهت ارتقای جایگاه حرفه ای خود و خدمتگزاری به امت اسلامی آرزو می نمایم.

 

 

ساعت : 0:40 -  روز  : یکشنبه  - 3 /  2 / 1402 /  شماره خبر : 31 / تعداد نمايش :68

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: