** همه گیری کرونا ویروس خطرناکتر از همیشه ، شستشوی مکرر و صحیح  دستها را از یاد نبریم.**  

5:48:44 AM 1402 / 03 / 17
 
اخبار بیمارستان سیدالشهداء شبکه آران و بیدگل

جراحی پیچیده ارتوپدی " اصلاح بدشکلی مچ پای مادرزادی" برای اولین بار در بیمارستان سیدالشهداء

جراحی پیچیده اصلاح بدشکلی مادرزادی مچ پای بیمار با استفاده از دستگاه C-ARM برای اولین بار در بیمارستان سیدالشهداء آران و بیدگل با موفقیت کامل انجام شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، جناب آقای دکتر حمیدرضا بشری از انجام عمل جراحی اصلاح بد شکلی مچ پای مادرزادی با استفاده از دستگاه  C-ARM در بیمارستان سیدالشهداء آران و بیدگل خبر داد و گفت : بیمار آقای ۵۵ ساله که به طور مادرزادی دچار نقص پا و مچ پا و در راه رفتن مشکل داشته است . هم چنین اخیرا درد مچ پای بیمار تشدید یافته که تحت عمل جراحی پیچیده اصلاح دفرمیتی قرار گرفته است. و در حال حاضر حال عمومی بیمار خوب و از بیمارستان ترخیص شده است.

جناب آقای دکتر حمیدرضا بشری یاد آور شد: کلیه انواع اعمال جراحی ارتوپدی اعم از تعویض مفصل و آسیب های لیگامانی زانو و ... با استفاده از دستگاه های پیشرفته در این مرکز انجام میشود.

در پایان جناب آقای دکتر یوسفیان تصریح کرد: در راستای ارائه خدمات درمانی مطلوب به مردم که از حقوق اولیه شهروندان می‌باشد و با توجه به رویکرد مسئولین این بیمارستان مبنی بر تأمین خدمات گسترده درمانی به بیماران ، سعی شده تا با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با کمک متخصصان مجرب در این مرکز به بیماران و مراجعین خدمات شایسته ارائه شود.

 

       

 

ساعت : 10:14 -  روز  : یکشنبه  - 6 /  1 / 1402 /  شماره خبر : 31 / تعداد نمايش :90

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: