** همه گیری کرونا ویروس خطرناکتر از همیشه ، شستشوی مکرر و صحیح  دستها را از یاد نبریم.**  

6:46:40 AM 1402 / 03 / 17
 
اخبار بیمارستان سیدالشهداء شبکه آران و بیدگل

همزمان با نیمه شعبان: تقدیر دانشگاه علوم پزشکی کاشان از خیرین شهرستان آران و بیدگل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این مراسم با بیان اینکه خداوند در آیه ۳  سوره مبارکه بقرة (پرهیزکاران) کسانی هستند که به غیب [آنچه از حس پوشیده و پنهان است‌] ایمان می‌آورند؛ و نماز را برپا می‌دارند؛ و از تمام نعمتها و مواهبی که به آنان روزی داده‌ایم، انفاق می‌کنند، اظهار داشت: برخی انسان ها به جایگاهی می رسند که چیزی برای خود نمی خواهند و هرآنچه که دارند را انفاق می کنند.
دکتر کورش ساکی، با اشاره به اینکه هر فردی از نظر جسمی روحی - روانی به مرور زمان سیری را طی می کند، افزود: سیر جسمی قابل رویت است، در بعضی از افراد خصوصیات خلقی و جسمی باهم همراه است اما در بعضی از افراد خصوصیات خلقی و جسمی باهم همراه نیست.
وی، با اشاره به اینکه منیت در دوران کودکی بسیار زیاد است، تصریح کرد: با افزایش سن این منیت کاهش می یابد و فرد بیشتر به دیگران و کمک به انسان ها توجه می کند.
وی، با اشاره به اینکه اگر  قدمی خدایی نباشد، به انجام نمی رسد، از زحمات خیرین سلامت منطقه آران و بیدگل تقدیر کرد  وگفت: امید است خیرین گرامی، حوزه سلامت را در پیشبرد و گسترش اهدافش در این منطقه یاری کنند.
رئیس اداره سازمانهای مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز در این مراسم از خیرین گرانقدر تقدیر کرد و گفت: مردم کاشان و آران و بیدگل در انجام کار خیر همواره پیش قدم بوده و سابقه خیرین این منطقه، قدمت دیرینه دارد.
دکتر علی یوسفیان سرپرست بیمارستان سیدالشهداء (ع) افزود: بیمارستان سیدالشهداء (ع) و بیمارستان امام حسن(ع) آمادگی استقبال از خیرین برای انجام کارهای خیر در حوزه سلامت را دارد و همواره حامی این افراد نیکوکار می باشد.
در پایان این مراسم از خیرین آران و بیدگل به شرح ذیل تقدیر و تشکر شد:
•  حاج تقی رزاق پور به خاطر تجهیز بخش پاتولوژی بیمارستان سیدالشهداء آران و بیدگل به ارزش 180 میلیون تومان
•  حمیدرضا خوروش و احمدرضا خوروش (اعضای هیئت مدیره شرکت فولاد کویر) به خاطر تجهیز بخش جراحی ارتوپدی بیمارستان سیدالشهداء به ارزش 3 میلیارد تومان
•  مهندس حمزه صالحی، شهردار ناحیه یک شهرداری آران و بیدگل به خاطر مساعدت در بهسازی و فضاسازی محوطه بیمارستان امام حسن (ع) به ارزش 500 میلیون تومان
•   خانم راضیه میرزائیان مادر شهید احمد باباکمال به خاطر اهدای زمینی به ارزش 360 میلیون تومان جهت کمک در ساخت بیمارستان امام حسن (ع)
•  حاج رمضانعلی خرم آبادی به خاطر خرید ست جراحی به ارزش 120 میلیون تومان
•   حاج اصغر مسجدی به خاطر مشارکت در خرید دستگاه سونوگرافی بیمارستان امام حسن (ع) به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون تومان

گفتنی است پس از این مراسم دکتر کورش ساکی، رئیس دانشگاه  علوم پزشکی کاشان و هم چنین سرپرست بیمارستان سیدالشهداء (ع) آران و بیدگل و هیئت همراه از شرکت فولاد کویر واقع در شهرستان آران و بیدگل بازدید کرد.

            

              

                                     

ساعت : 14:39 -  روز  : یکشنبه  - 21 /  12 / 1401 /  شماره خبر : 31 / تعداد نمايش :84

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: