** همه گیری کرونا ویروس خطرناکتر از همیشه ، شستشوی مکرر و صحیح  دستها را از یاد نبریم.**  

12:55:49 AM 1401 / 05 / 27
 
اخبار بیمارستان سیدالشهداء شبکه آران و بیدگل

انجام عمل جراحی جوش نخوردگی استخوان بازو با استفاده از پیوند استخوان

جوش نخوردگی استخوان بازو در خانم 80 ساله ای با استفاده از پیوند استخوان توسط جناب اقای دکتر حمیدرضا بشری متخصص ارتوپدی در بیمارستان سیدالشهداء تحت عمل جراحی با موفقیت انجام شد.

به گزارش مسئول واحد بهبود کیفیت بیمارستان سیدالشهداء ، جناب اقای دکتر حمیدرضا بشری افزود : بیمار خانم 80 ساله ای بود که شکستگی استخوان بازوی دست چپ که به مرور زمان بدلیل عدم درمان جوش نخورده بوده است.

جناب اقای دکتر بشری در ادامه افزود: تیم جراحی متشکل از جناب اقای دکتر حمیدرضا بشری ( متخصص ارتوپدی) و جناب  اقای دکتر سعید احسنی ( متخصص بیهوشی ) و پرسنل محترم بخش اتاق عمل بیمارستان سیدالشهداء  در یک عمل موفقیت آمیز توانستند در کوتاهترین زمان ممکن ، این بیمار را تحت عمل جراحی پیوند استخوان قرار دهند.

جناب آقای دکتر بشری با بیان اینکه این نوع عمل از اعمال پیچیده ارتوپدی می باشد افزود: در حالی که بیمار با علائم حیاتی پایدار و هوشیار از اتاق عمل خارج شد ، جهت گذراندن دوران نقاهت و درمان به بخش آی سی یو بیمارستان منتقل تا روند درمان خود را تا بهبودی کامل طی کند.و بعداز سه روز بیمار با حال عمومی خوب از بیمارستان مرخص شد.

در پایان جناب آقای دکتر علی یوسفیان سرپرست بیمارستان سیدالشهداء تصریح نمود: بخش جراحی بیمارستان سیدالشهداء آران و بیدگل مجهز به امکانات و تجهیزات پزشکی و به روز دنیا بوده و با انجام انواع اعمال جراحی ارتوپدی اعم از تعویض مفصل زانو ، لگن و آرتروسکوپی زانو و آسیب های ورزشی و درمان شکستگی ها، طی یکسال اخیر بیش از 200 نوع عمل جراحی ارتوپدی در این بیمارستان با موفقیت انجام شده است و آماده خدمت رسانی به بیماران شهرستان‌های  آران و بیدگل ، کاشان ، نوشاباد ، سفید شهر ، نصرآباد ،یزدل و سایر شهرهای همجوار می باشد.

 

 

                

 

 

 

ساعت : 7:52 -  روز  : پنج شنبه  - 30 /  4 / 1401 /  شماره خبر : 31 / تعداد نمايش :52

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: