** همه گیری کرونا ویروس خطرناکتر از همیشه ، شستشوی مکرر و صحیح  دستها را از یاد نبریم.**  

11:47:01 PM 1401 / 05 / 26
 
اخبار بیمارستان سیدالشهداء شبکه آران و بیدگل

معرفی بخش برتر در حوزه کنترل عفونت بیمارستان سیدالشهداء آران وبیدگل

به گزارش مسئول دفتر واحد بهبود کیفیت بیمارستان سیدالشهداء ، 20 تیرماه 1401 جلسه هفتگی اعتباربخشی با حضور سرپرست محترم بیمارستان و جمعی از مسئولین بخشها و واحدها در سالن اموزش بیمارستان برگزار شد.

سرپرست بیمارستان سیدالشهداء جناب آقای دکتر علی یوسفیان ضمن تشکر از زحمات کلیه مسئولین محترم بخشها و واحدها و پرسنل محترم بیمارستان ، خاطر نشان نمود : ترویج و فرهنگ سازی رعایت بهداشت دست در بین کارکنان نظام سلامت و ارتقاء آگاهی بیماران از جایگاه ویژه ای برخوردار است . و با توجه به اهمیت رعایت بهداشت دست در کاهش میزان بروز عفونتهای بیمارستانی، طبق مصوبه کمیته کنترل عفونت بیمارستانی ،بخش برتر بیمارستان بصورت فصلی معرفی گردید.

هم چنین سوپروایزر کنترل عفونت بیمارستان سرکار خانم مریم سادات باختر نیز افزود: اهمیت بهداشت دست در پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید ١٩ و سایر بیماری های واگیردار و هم چنین گزارش دهی عفونت بیمارستانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است . و هم چنین نحوه شستشوی صحیح دست ها و چگونگی استفاده از محلول ضد عفونی کننده برای ازبین بردن میکروب ها و ویروس ها را توضیح نمودند.

در پایان جلسه سرپرست محترم بیمارستان،  بخش برتر که در حوزه کنترل عفونت بیمارستانی بیشترین همکاری را داشتند ، معرفی و تقدیر و تشکر بعمل آمد.

در این لوح تقدیر به نقل از سرپرست محترم بیمارستان سیدالشهداء جناب آقای دکتر علی یوسفیان آمده است:

با سلام   و  احترام

تلاش   خالصانه و صادقانه شما آینه  وظیفه شناسی   و   پژواک   دانایی و تعهد  است .

بدینوسیله انتخاب پرسنل محترم بخش داخلی را  به عنوان  بخش برتر در حوزه کنترل عفونت  تبریک    عرض   نموده    و از خدمات بی شائبه و تلاش های صادقانه شما بزرگواران در پیشبرد اهداف رعایت اصول صحیح بهداشت دست جهت ارتقاء سلامت بیماران و کاهش کنترل عفونت بیمارستانی صمیمانه تقدیر و تشکر می گردد.

امید است در  پرتو رحمت و عنایت ایزد منان و با تلاش و همدلی ، شاهد تداوم این روند و کسب موفقیت های بالاتر در این بیمارستان باشیم. از خداوند متعال همواره سلامتی ، سعادتمندی و سربلندی شما را خواستاریم.

 

 

 

ساعت : 9:58 -  روز  : سه شنبه  - 21 /  4 / 1401 /  شماره خبر : 31 / تعداد نمايش :53

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: