** همه گیری کرونا ویروس خطرناکتر از همیشه ، شستشوی مکرر و صحیح  دستها را از یاد نبریم.**  

12:37:36 AM 1401 / 05 / 27
 
اخبار بیمارستان سیدالشهداء شبکه آران و بیدگل

دوره پنجم اعتباربخشی بیمارستان سیدالشهداء با حضور سه ارزیاب کشوری

دوره پنجم اعتباربخشی بیمارستان سیدالشهداء طبق سنجه های استاندارهای ملی اعتباربخشی بیمارستانها با حضور سه ارزیاب کشوری از دانشگاه علوم پزشکی یزد دراین مرکزدرمانی انجام گردید.

💠به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، روز شنبه و یکشنبه 21 و 22 خرداد ماه سال جاری ، ارزیابان ضمن بررسی سنجه های مدیریت و رهبری ، بالینی ، خدمات درمانی ،تشخیصی ،مراقبتی وآموزشی بیمارستان با حضور دربخش ها و واحدهای مختلف مورد ارزشیابی قراردادند.

💠در راستای اجرای برنامه اعتباربخشی بیمارستان و در ابتدای حضور ارزیابان اعتبار بخشی دانشگاه ، جلسه ای با حضور دکتر علی یوسفیان سرپرست بیمارستان و جمعی از مسئولین این مرکز ، در محل سالن آموزش بیمارستان برگزار گردید و در مورد سنجه ها و اهداف این برنامه با یکدیگر گفتگو نمودند.

💠در این بازدید ، تمامی واحدها و بخش های مرکز توسط ارزیابان، و طبق سنجه های ابلاغی از وزارت متبوع مورد تجزیه و تحلیل و ارزیابی قرار گرفتند .


💠لازم به ذکر است در این ارزیابی رتبه بیمارستان از نظر کیفیت ارائه خدمات درمانی مشخص می گردد که در باب تعریف اعتبار بخشی در بیمارستان باید گفت: موضوعات پزشکی مبتنی بر شواهد، تضمین کیفیت، اخلاق پزشکی و کاهش خطای پزشکی، نقشی کلیدی در این فرایند دارا می باشد. ضمناً حفظ ایمنی بیمار نیز بخشی از فرایند تعریف اعتبار بخشی در بیمارستان است.

 

 

 

ساعت : 12:35 -  روز  : سه شنبه  - 24 /  3 / 1401 /  شماره خبر : 31 / تعداد نمايش :82

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: